Warunki korzystania z usługi

Autor strony dopełnił wszelkich starań, aby wygenerowane hasło było silne i trudne do złamania lecz nie może zagwarantować 100% pewności przy jego używaniu. Hasła używasz na własną odpowiedzialność - jeśli masz obawy do hasła dołącz kilka swoich znaków.

Wygenerowane hasła widoczne są wyłącznie raz na stronie i nie są nigdzie zapisywane. Nie są zapisywane także indywidualne ustawienia hasła. Pola formularza mają wyłączoną funkcję autocomplete co sprawia, że przeglądarka nie będzie podpowiadała wartości przy ich uzupełnianiu.

Skrypt generujący nie opiera się o powrzechnie dostępne (otwarte) rozwiązania - jest autorskim rozwiązaniem nieudostępnianym nigdzie w sieci.

Korzystanie z generatora jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji

Korzystanie z narzędzi dla webmasterów czyli pobieranie hasła ze strony www.losowe-haslo.pl/haslo/ za pomocą specjalnego linku obarczone jest także powyższymi warunkami. Ponad to należy mieć na uwadze, że właściel strony nie daje gwarancji na dostępność usługi (strony) oraz zastrzega sobie możliwość zablokowania adresów IP w przypadku nadużyć lub nadmiarowej liczby wywołań linku (maksymalna liczba to 60 haseł na minutę)